ANIMO PSYCHOLOG mgr Joanna Maria Radomska – ul. Górnicza 50, 42-600 Tarnowskie Góry, woj. śląskie    +48 887 650 401 info@animopsycholog.pl

O mnie

mgr Joanna Maria Radomska psycholog – jestem absolwentką psychologii klinicznej SWPS – u w Katowicach. Ukończyłam podyplomowe studia w zakresie nauk o rodzinie i mediacji sądowej na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Uczestniczyłam w 4 – letnim szkoleniu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym s.c. (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), w tym fakultetu „Psychodynamiczna Psychoterapia Młodzieży”, jak również w 2 – letnim Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego.

Ukończyłam roczne szkolenie „Psychoterapia i poradnictwo” w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej. Brałam udział w szkoleniu w zakresie „Terapii dziecka z mutyzmem wybiórczym” organizowanym przez Centrum Terapii Mutyzmu, Nieśmiałości i Lęku. Jestem certyfikowaną terapeutką EEG Biofeedback i RSA Biofeedback.

Dbając o stały rozwój zawodowy wzięłam udział w Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii.

Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi. Cechuje mnie dążenie do harmonijnego rozwoju. Światopogląd chrześcijański jest wartością nadrzędną także w mojej pracy zawodowej.